سفارش تبلیغ
صبا
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی
1 2 >

87/7/18
6:46 ع

یکی از موضوعاتی که ذهن انسان را به خود مشغول می کند

 

موجودات فرازمینی است در  کتاب عجایبی از قرآن

 

تالیف آقای   بهمن نیک بین آمده است :

 

خداوند ... در آسمان ها و زمین «  دابّه» را قرار داده است

 

 جانداری که راه می رود همچنین مولف ارجمند آقای 

 

  سیّد محمّد موسوی در

 

   کتاب فرا زمینی ها در آیات و روایات

 

 نه تنها وجود آنهارا ثابت می کند بلکه آنها از نظر کارکرد

 

 به دو دسته طرفدار خیر و طرفدار شرّ تقسیم می نماید  


  

87/7/1
12:53 ع

به گزارش آینده روشن، در زمینه علائم و نشانه های ظهور آثار ارزشمند بسیاری تدوین و منتشر شده است. از جمله آثاری که به طور تفصیلی در این باره به نگارش درآمده است، کتاب حاضر است که در طی چهار جلد و هزار و ششصد و نود و پنج صفحه، به حدود چهار صد و هشتاد و چهار علامت با استفاده از آیات و روایات اشاره می کند. 

مؤلف ضمن اشاره به فوائد توجه به علائم و نشانه های ظهور در معرفی این اثر می نویسد: بر حسب تکلیف شرعی بر خود لازم دانستم به قدر استعداد و توانایی خود آن آیات و علامات را که در کتب فریقین متشتت و پراکنده نوشته شده و در دسترس همه کس، خصوصاً عوام نیست جمع آوری کنم و از خود در صفحه روزگار به یادگار گذارم تا خواص و عوام را تذکره و تبصره باشد ـ این کتاب را مشتمل ساختم بر یک مقدمه و دوازده بخش و یک خاتمه.

در مقدمه نخست زندگینامه حضرت مهدی(ع) به همراه وقایع مهم مربوط به آن، نظیر غیبت صغری و کبری مورد اشاره قرار می گیرد سپس به تعدادی از شبهات موجود در آن زمینه همچون طول عمر ـ چگونگی استفاده از امام غائب علت غیبت و ... پاسخ داده می شود. 

ـ بخش اول به احصاء اجمالی علائم ظهور اختصاص دارد که در این قسمت به عناوین حدود چهارصد و هشتاد و چهار علامت اشاره شده است. 

ـ بخش دوم به تبیین علائمی که در آیات قرآنی به آنها اشاره شده است پرداخته می شود. مؤلف در این قسمت ضمن آوردن آیه مورد نظر به روایاتی که در تبیین مفهوم آن از حضرات معصومین(ع) وارد شده است می پردازند. 

ـ در بخش سوم دویست و بیست و دو روایت از پیامبر(ص) به همراه ترجمه و شرح لغات به چشم می خورد که در هر روایت به یک یا چند علامت ظهور اشاره شده است. 

ـ بخش چهارم، چهل و دو روایت از امیرالمؤمنین(ع) در این زمینه ارائه شده است و با این بخش مجموعه مطالب جلد اول و پایان می رسد. 

به این ترتیب در جلد دوم حدود صد و دو روایت از حضرت علی(ع) و امام حسن (ع) و امام حسین(ع) و امام باقر(ع) در تبیین بخش دیگر از علائم ظهور به چشم می خورد که مجموعه این احادیث در سه فصل تنظیم و ارائه شده است. 

در جلد سوم که مشتمل بر بخشهای هشتم و نهم و دهم است حدود صد و نود و دو روایت از امام صادق(ع) و امام باقر(ع) و امام رضا(ع) و امام جواد(ع) و امام هادی(ع) و امام عسکری(ع) و امام زمان(ع) و اصحاب تابعین درباره قسمتی دیگر از علائم و نشانه های ظهور به چشم می خورد. 

در جلد چهارم که مجموعه مطالب آن در طی سیصد و هیجده صفحه تنظیم شده است در ضمن دو بخش به پیشگویی های کهنه و منجمان و علمای جفر و اهل کشف و شهود و هیمنطور اخبار تورات و انجیل دیگر کتابهای آسمانی درباره ظهور و نشانه های آن پرداخته می شود. 

لازم به تذکر است که در پایان هر جلد فهرست مطالب هر جلد به طور مجزا مورد اشاره قرار می گیرد.

«نوائب الدهور فی علائم الظهور»، نوشته   میر جهانی را انتشارات کتابخانه صدر، در چندین نوبت منتشر کرده است


  

87/6/21
12:31 ع

 معرفی کتاب

 مکیال المکارم در معرفت و ولایت امام قائم

 علیه السّلام

 مؤلف : سید محمدتقی موسوی اصفهانی

 مترجم : سید مهدی حائری قزوینی

***********

مکیال المکارم فی فوائد الدعاء للقائم، کتابی ارزنده، ابتکاری و مهم است. مؤلّف بسیاری از مطالب مربوط به عقیده مهدویت و موضوع حضرت حجّت - علیه آلاف الصلاة والسلام - را تحت عنوان: «دعا برای آن حضرت و تضرّع به درگاه الهی برای حفظ وجود شریفش از ناملایمات و آفات» مورد بررسی قرار داده است.
مؤلف در سال 1330 به حج بیت اللَّه الحرام سفر کرد، در مکه مکرمه وبای شدید پیش آمد و بسیاری از حجّاج و زائرین را از پای درآورد. پس با خداوند پیمان بست که اگر سالم به وطن بازگردد، به تألیف این کتاب بپردازد. چون به وطن مراجعت کرد، عهد خود را وفا نمود و این صفحه های پر از تحقیقات علمی و تدقیقات لطیف و پُر محتوا که مورد نیاز طالبان علم است، را تنظیم کرد.
مؤلف رحمه الله در مقدّمه کتاب اشاره کرده که شوق او به دیدار امام زمانش - عجّل اللَّه فرجه الشریف - او را بدانجا رساند که در خواب به زیارت و دیدار آن حضرت شرفیاب شد و به امر و دستور آن جناب اقدام به تألیف این کتاب کرد و حتی اسم آن را هم خود آن حضرت نهاد.
و به حق باید گفت: این اثر آیینه صاف خوش ذوقی و طبق روان مؤلف و اساتید گرامی او است. و نیز نمونه ای از تحقیقات علمی صحیحی است که در آن زمان در حوزه علمیه اصفهان رواج داشته، یعنی اوایل همین قرنی که اواخر آن را می گذرانیم.
این کتاب مشتمل بر بحث های مختلف و بسیار بااهمّیت در زمینه های حدیث، فقه، کلام، رجال و حتی فلسفه و ادبیات است که با اسلوب بدیع و سبک جالب و نتیجه گیری های درستی توأم می باشد.
دلیل بر این معنی اشاره به تذکّر مؤلّف در ج 2، ص 359 به دو اشتباه از دو شخصیت برجسته علمی است. یکی در کتاب «غیبت» شیخ الطائفه طوسی است که آن را به غلط نسخه برداران نسبت داده، و دیگری در «مشیخه» شیخ صدوق که در کتاب «مستدرک الوسائل» آمده است و پس از این تذکّر گفته:
و امثال این امور که عالم را بر کاوش و جستجو وامی دارد، و موجب رسیدن به اموری می شود که از آن غفلت داشته است، پس ای برادران بر شما باد کوشش و جدّیت که خداوند هیچ جوینده ای را نومید نمی سازد.
کتاب حاضر هشت بخش دارد به مقدار ابواب بهشت برین (جنّة المأوی) و بار اوّل به همت فرزندان برومندش به سال(1369 ق) در اصفهان به زیور طبع آراسته شد (یک جلد در 587 صفحه) و دیگر بار در دو جلد به طور جالب و ممتازی به چاپ می رسد سال 1398 ق سبب تألیف کتاب

سپس به فکر افتادم کتاب جداگانه ای در این باره بنگارم که آن فواید را دربر گیرد، و به سبک جالبی آن را به رشته تحریر درآورم. ولی حوادث زمان و رویدادهای دوران و ناراحتی های پی در پی، مانع از انجام این کار می شد. تا این که کسی را در خواب دیدم که با قلم و سخن نتوان او را توصیف نمود، یعنی مولا و حبیب دلِ شکسته ام و امامی که در انتظارش هستیم. او را در خواب دیدم که با بیانی روح انگیز چنین فرمود:
این کتاب را بنویس و عربی هم بنویس و نام او را بگذار:

« مکیال المکارم فی فوائد الدعاء للقائم »
همچون تشنه ای از خواب بیدار و در پی اطاعت امرش شدم، ولی توفیق یاری ام نکرد، تا این که در سال گذشته(1330 ه.ق) به مکّه معظّمه سفر کردم، و چون آنجا را وبا گرفت، با خداوند - عزّوجلّ - عهد بستم که هرگاه مرا از مهلکه نجات دهد و بازگشتم را به سوی وطن آسان گرداند، تألیف این کتاب را شروع نمایم. پس خداوند بر من منت نهاد و مرا به سلامت به وطن بازگرداند. همچنان که همیشه مواهب و الطافش شامل حال من بوده است، پس به تألیف اقدام نمودم تا به عهدی که با خداوند بسته بودم، عمل کرده باشم. خداوند متعال می فرماید: «وَأَوْفُوا بِعَهْدِ اللَّهِ إِذا عاهَدْتُمْ»؛ [1] و به پیمان خداوندی هرگاه که پیمان می بندید، وفا کنید.
و نیز می فرماید: «أَوْفُوا بِالْعَهْدِ إِنَّ العَهْدَ کانَ مَسؤوُلاً»؛ [2] به عهد و پیمان وفا کنید که از پیمان [در قیامت] پرسش می شود.
اینک کتابی برگیر که «همچون بهشتی بالا بلند و عالی مرتبه است و ثمراتش در دسترس و نزدیک به فهم، هیچ سخن بیهوده ای از آن نشنوی، در آن چشمه ها (ی علم و معرفت) جاری است. هشت باب (بخش) دارد، تا مایه تذکّری برای شما قرارش دهیم. و البته گوش شنوای هوشمندان آن را خواهد شنید».
و خاتمه ای برای این کتاب قرار می دهیم که «نه دردسری در آن یابند و نه مستی»، «مهرش مشک است و برای چنین نعمت و شادمانی باید که عاقلان بر یکدیگر پیشی گیرند»، «و برای چنین اثری باید که عاملان کار کنند». [3 [
پاورقی

[1] سوره نحل، آیه 91.
[2]
سوره اِسراء، آیه 34.
[3]
آنچه بین گیومه است ترجمه و یا مضمون آیه ای است که مؤلف معظم به طرز جالبی در آخر مقدمه اش آورده است. این آیات در سوره های: حاقه، غاشیه، واقعه، مطّففین، و صافّات می باشد. (مترجم).

مصنِّف این کتاب  محمد تقی موسوی اصفهانی - که خدای تعالی او را در دنیا و آخرت بر قول ثابت پایدار سازد - گوید: در یکی از سال های گذشته قرض هایم بسیار و احوالم سخت شد، در این حال ماه رمضان فرا رسید، پس به سوی آن جناب توجه نمودم و در سحرگاه یکی از شب ها حاجتم را بر آن حضرت - صلوات اللَّه وسلامه علیه - عرضه داشتم، وقتی نماز صبح را در مسجد به جای آوردم و به منزلم برگشتم؛ به خواب رفتم و در خواب به دیدار آن جناب علیه السلام شرفیاب گشتم، به فارسی به من فرمود: قدری باید صبر کنی تا از مال خاص دوستان خاص خود بگیریم و به تو برسانیم. وقتی پس از خواب بیدار شدم فضا را معطّر یافتم و غم و اندوه از من دور شده بود، پس از آن چند ماهی نگذشته بود که یکی از متدیّنین وجوهی برایم آورد که به وسیله آن ها قرض هایم را ادا کردم، و به من گفت: این از سهم امام علیه السلام است، والحمد للَّه ربّ العالمین ولیّ الانعام

 برگرفته از شمیم گل نرگس

 


  

87/6/20
9:17 ص

http://www.payamnetwork.ir/Advertising/?ID=2967

 

نرم افزار منجی

 

متن آگهی :

مرکز فرهنگی میثاق

فروش و پخش محصولات فرهنگی

شامل: کتاب. نوار .سی دی .فیلم . نرم افزار و ...

نرم افزار چند رسانه ای منجی، گنجینه ای است پیرامون منجی عالم و آدم، حضرت اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف که به مناسبت نیمه شعبان سال 1428 مصادف با سال اتحاد ملی و اتحاد اسلامی، توسط معاونت امر به معروف و نهی از منکر نیروی مقاومت بسیج تقدیم منتظران آن حضرت می گردد.

 

بخش های مختلف نرم افزار منجی:

 

- موعودشناسی (نگاهی به زندگانی امام عصر(عج) ، نامه ها و پیام های حضرت ، ولی امر(عج) در سخنان امام و رهبری ، ادبیات انتظار )

 

این بخش در مجموعه شامل 66 صفحه HTML می باشد.

 

- منجی در کتاب و سنت (امام زمان(عج) در قرآن ، در کلام پیامبر اعظم(ص) ، در سخنان امیرالمومنین(ع) ، در روایات سایر معصومین(ع) )

 

این قسمت شامل 17 صفحه متن می باشد.

 

- کتابخانه مهدویت ( کتاب ها ، مقالات )

 

در این کتابخانه مجازی، 18 عنوان کتاب با موضوع مهدویت و 28 مقاله در این ارتباط برای مطالعه منتظران فراهم شده است.

 

- غیبت و انتظار ( پیرامون انتظار ، وظایف منتظران ، غیبت و مفاهیم آن )

 

این بخش نیز در قالب 27 صفحه ارائه گردیده است.

 

- آخرالزمان ( منجی زمین و زمان ، ظهور و علائم آن ، جهان پس از ظهور ، رجعت ، نقد فیلم های آخرالزمانی )

 

مطالب پیرامون آخرالزمان در 74 مطلب و در دسته بندی فوق عنوان گردیده اند.

 

- اماکن مهدوی ( مسجد سهله ، مسجد کوفه ، مسجد جمکران ، سرداب غیبت )

 

در این بخش برای هر یک از اماکن متبرکه فوق توضیحات، تاریخچه، اعمال، تصاویر و فیلم هایی گردآوری شده است.

 

- فیلم و نماهنگ ( نماهنگ های انتظار، کلیپ های فلش، فوتورمان)

 

در این بخش تعداد 17 نماهنگ، 7 فلش و 20 فوتورمان قرار داده شده است.

 

- بانک صوت (مدایح حضرت صاحب الزمان(عج)، ناله های فراق و انتظار، ادعیه و زیارات مهدوی، سرود و تواشیح، روایت زندگی امام عصر(عج) )

 

در این بخش 19 مدیحه، 41 فایل صوتی ناله های فراق، 22 صوت ادعیه، 30 سرود و تواشیح و 39 فایل صوتی روایت زندگی امام عصر قرار داده شده است.

 

- یادگاری ( کاغذ دیواری )

 

در این بخش تعداد 122 والپیپر(کاغذ دیواری) در مورد امام عصر(عج) قرار داده شده است.

 

- منابع و ماخذ

 

در تهیه این نرم افزار از منابع بسیاری از جمله: نشریه موعود و نرم افزار گل نرگس، نرم افزار امام مهدی(عج) و پایگاه های اطلاع رسانی اهل البیت، حوزه، آل البیت، امام علی، تبیان، بلاغ و سایت غدیر و ... استفاده شده است.

برای دریافت نرم افزار به آدرس ما یا با شماره تماس ما هماهنگی نمایید

 

موقعیت مکانی : اصفهان

 

تلفن همراه: 09139199398

 

آدرس : اصفهان - میدان قدس ابتدای خ سروش جنب پایگاه بسیج کتابفرشی میثاق

 

 


  

پیام رسان

+ به مش حسن آباد خوش آمدید http://www.ddddd12.ir -------------http://smsireram.ir/ddddd12

+ نرم افزارهایی که درایو مجازی می سازند Virtual cd network m. DAEMON Tools pro A. Alcohl 120% v.2 Virtual CloneDrive Virtual CD ابتدا با استفاده از کلن سی دی از سی دی خود ایمیج بگیرید ما افتخار داریم دو سی دی قرآنی بدین صورت برای همشهریان عزیز بهابادی به طور رایگان نصب و اجرا نماییم نشانی: خ. ملاعبدا... ، نبش ک.شهید امینی پور ddddd12

+ ممنون که از سایت موزه علوم طبیعی بهاباد بازدید نمودید موفق باشید

+ bahabadmuseum.com/index.php

+ موزه علوم طبیعی بهاباد یزداین موزه در چهار بخش جانوران ،گیاهان ،سنگها وفسیلها و موزه میکروسکوپیک فعالیت دارد.<br>http://www.bahabadmuseum.com/index.php/about-us/introduction.html<br>

+ نوبهار آمد و آورد گل و یاسمنا باغ همچون تبت و راغ بسان عدنا<br>آسمان خیمه زد از بیرم و دیبای کبود میخ آن خیمه ستاک سمن و نسترنا<br>بوستان گویی بتخانه‌ی فرخار شده‌ست مرغکان چون شمن و گلبنکان چون وثنا<br>پمنوچهری دامغانی

+ دوستان سلام تارنمای موزه علوم طبیعی بهاباد تغییر کرد مجدداّعبارت موزه علوم طبیعی بهاباد را در وب جستجو نمایید

+ دوستان سلام تارنمای موزه علوم طبیعی بهاباد تغییر کرد مجدداّعبارت موزه علوم طبیعی بهاباد را در وب جستجو نمایید

+ دوستان سلام تارنمای موزه علوم طبیعی بهاباد تغییرکرد مجدداّعبارت موزه علوم طبیعی بهاباد را در وب جستجو نمایید

مشخصات مدیر وبلاگ
 
HD[0]
 

سلام به وبلاگ انگور غریبی خوش آمدید اجتماعی - ادبی - فرهنگی http://angoor.parsiblog.com


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
منتظران چه می گو یید ، 02 ، سیدالشهدا ، اشعار ، امیرالمؤمنین‌ علیه السّلام ، ارتباط سازی ، 3gp ، عجایب ، مهدویّت ، علائم و نشانه های ظهور ، فایل ، عزاداری محرّم96 - بهابادیزد-ddddd12 ، عزاداری محرّم96 -95- بهابادیزد-دسته عزاداری و آش نذری-جوش دوره ، لیست کتب مهدوی ، موبایل و تلفن همراه ، موعود شناسی و پاسخ به شبهات ، قرآن ، قرآن در کلام قرآن ، علمی ، عنایات حضرت مهدی عج ، امام مهدی عج در نگاه امام خمینی ره ، دانلود 14 کتاب ارزشمند در مورد امام دوازدهم ، دانلود 26 سال تحقیقات مهدویّت ، دانلود مراسم عزاداری محرّم نود ویک ، برنامه ، بهاباد یزد ، پرستوی مهاجر ، پسوند ، پشت پنجره های بقیع ، پل ساز ، پیامک ظهور ، پیامک ها و اشعار مختص امام زمان علیه السّلام ، پیراهن آبی ، تأملی در نشانه های حتمی ظهور ، تحولات شش ماهی پایانی منتهی به ظهور ، حوادث ماه رجب ، تشرف آیه الله العظمی نجفی مرعشی ، تشرف سید بحرالعلوم ، تصاویر منتخب گل- بهار 94 ، تصاویر منتخب94 ، تصاویر مهدوی عج ، تصویر منتخب94 ، تو کجایی گل نرگس؟ ، توجیه علمی طلوع خورشید ازمغرب ، تیتراژ پایانی سمت خدا- به طاها به یاسین ، جاماندگان اربعین ، جزیر? خضراء ، جستجوی فارسی در گوگل ، جــمـال محمّــد ص ، جوش دوره ، چند پیشگویی که اتّفاق افتاده ، حاج صفرعلی موحدی نسب ، حبل المتین ، حق طلبی نامزد انتخابات 92 چادرملو بهاباد غلام خنده رو ، حلّال مشکلات بشر ذکر یا علی(ع) ، حوادث‌ شش ماه پایانی منتهی به ظهور‌ ، خادمین حرم رضوی در بهاباد ، خدّام محترم حرم رضوی در بهاباد ، خوراکی هایی که بهتر است باهم نخورید ، دابة الارض ، دارالقرآن ، داستانهای ما ، داعش پیش‌قراول خروج سفیانی ، 90 فایده در دعا برای فرج امام زمان (عج) ، 90 فایده در دعا برای فرج امام زمان(عج) ، apk-pdf-java ، dd12 ، dd14 ، dddd12.ir ، http://www.ddddd12.ir ، m92 ، salavat ، www.ddddd12.ir ، آب را گل نکنید ، آتش به اختیار ، آتشی در مغرب و مشرق ، آخرین نشانه ، آرزوی علی ، آشنایی با آیت‌الله مولوی قندهاری ، آمد بهار ، آمده ام، شاه پناهم بده ، آموزش مناسک حج ، آیات قرآن کریم در شأن امام حسین (علیه السّلام) ، آیات قرآنی ظهور حضرت حجّت عج ، اجرای فوق العاده دختران آلمانی در مدح خاتم الانبیا حضرت محمد (ص) ، اسم امام علی علیه‌السّلام در قرآن کریم ، 26m ، 26m.ir ، اشعار مذهبی ، اعجاز عددى=03 ، اللّهمّ عجّل لولیک الفرج ، الهی بهر قربانی به درگاهت سر آوردم ، امام زمان(عج)-مناجات ، انتظار جانان ، اندروید ، انواع سی دی انواع سی دی ، ای بهشت قرب احمد فاطمه (س) ، ای تمام عشق ، بر در دوست ، برای ضامن آهوها ، دانلود کتاب عصر ظهور در 3 فرمت ، دانلود کتب در باره امام زمان عج ، دانلود کلیپ جوانترین مداح ، دانلود کلیپ های بی نظیر ، دانلود کلیپ های بی نظیر از همه چیز ، دانلودترتیل استاد منشاوی سوره اعراف ، دانلودجوش دوره ، دانلودکلیپ طنز میلاد ، در آوردن خودرو از زمین باتلاقی ، درایو مجازی ، دست های انتظارم به آسمان رسیده ، دعا برای ظهور ، دمدمه های ظهور ، دمشق نقطه حساس درآخرالزّمان ، دیوان اشعار فاطمیّه ، ذ بح عظیم ، ذبح عظیم در قرآن ، ذخیره مطالب اینترنتی ، ذکر و نام امام علی علیه السُلام ، رایانه ای ، رد باران ، زائرین پیاده-بهابادیزد ، زخمه های فراق ، ساخت دیسک فیلم دی وی دی ، ستاره رازدار ، سخنرانی حجت الاسلام سیدحسن آیتی پیرامون مهدویت و آخرالزمان ، سروده آقای حسن لقمانی در وصف شهدای بهاباد ، سرودی در وصف امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف ، سلام شهیدان نثار تو ، سلام و معرفی ، سیب ، دانلود 26ماه انتظار با علائم ظهور=pdf ، دانلود تفسیر تسنیم آیه الله جوادی آملی ، دانلود چاوشی و نوحه خوانی ، دانلود سخنرانی دکتر فرهنگ ، دانلود صوتی ، مراسم زنجیر و سینه زنی ، محرّم نود و پنج ، mp3 ، m ، دانلود صوتی ای ماه تابنده ای موج توفنده ، دانلود صوتی ایّام فاطمیّه ، دانلود عشق یعنی ، دانلود علائم ونشانه های ظهور ، دانلود مجموعه مداحی های محرم نزارالقطری ، دانلود مداحی محرّم نود و سه برای موبایل ، دانلود مراسم زنجیر و سینه زنی محرّم نود و پنج ، امام مهدی(عج)، خشونت یا رأفت؟ ، امیر المؤمنین علیه السّلام ، امیرالمؤمنین علیه السّلام ، عدس و ماش ، عرفه ، عزاداری محرّم 96 بهابادیزد=vob ، عزاداری محرّم بهابادیزد=نماشا-mp4 ، شاه وفا ، شاید این جمعه بیاید، شاید ، شب اربعین 96، بهاباد یزد ، شب سیزدهم محرّم 95=vobدیجیتای ، شباهت های امام عصر (عج) به انبیا علیهم السّلام ، شباهتهاى حضرت زهرا (علیها السّلام) وحضرت مهدى (علیه السّلام) ، شعر شهریار تقدیم به مهدی موعود عج ، شعر علامه میر جهانی برای امام زمان(عج) ، شعرحجاب ، شعرخوانی حسن حاتمی شعر رنو ، شهید یوسفی ، صلوات ، صلوات بر حضرت فاطمه ، صندوق صدقات ، عاشقانه با مولا ، عنایت امام رضا(ع) به یک شهروند کانادایی ، ‏ امام حسین ع ، قرآن دیجیتالی ، قرآن دیجیتالی الذکر ، قطعه ای از بهشت ، کامل مدیا پلییر ، کشته من را مشک خالی ، گواهی و شهادت آب ، لولا فاطمة ، نشانه ای از آخر الزمان ، نشانه هاى ظهور او ، نقش یمنی‌ها در ظهور ، نگاهی به پرچم های سیاه پنج گانه در روایات ، رمزگشایی از پرچم اسر ، نیامدی ، هوای بقیع ، واقعا این ژاپنی ها مغزشون کار می کنه ، ویروسی نشوید ، یا فاطمـه (سلام ا... علیک) اشفعی لناعندا... ، یــــاران خراسـانی ، کاظم خواجه-محرّم96-بهاباد یزد ، کانالهای کلیپ های جالب و دیدنی در سایت نماشا ، کبوتر حرم ، کتاب عصر ظهور استاد علی کورانی ، کربلای انتظار ، کلیپ مناسبتی طنز میلاد ویژه جشن ها و اعیاد ، متن نوحه محرّم 92 ، مجلّات انتظار ، مجموعه ها ، مجموعه ی کتاب های اسلامی پایگاه لبیک=pdf ، محرّم نود و سه=vob ، محرمات احرام در مناسک حج ، محسن شهید ، مدح یمن و یمنی ها در روایات ، مدّاحی هادی منصوری نژاد ، مراسم زنجیر و سینه زنی محرّم 95، vob، جوش دوره ، مراسم عزاداری محرّم 93 ، مرثیه خوانی آقای غفّاری در محرّم نود و پنج ، معرّفی ، مفاتیح الجنان ، مقدس اردبیلی ، مناسک و احکام حج استاد ملانوری ، عزاداری محرّم96، بهابادیزد، ddddd12 ، عزاداری محرّمmoharram91-93-95-mp4 ، عزاداری محرم 97بهاباد یزد ، عشــق یعنــی ، عصر انتظار ، علائم حتمی ظهور/ چرا درفش یمنى از درفش خراسانى هدایت بخش‌تر است؟ ، فتنه ای در شام ، فراق فاطمه سلام ا... علیها ، فرجام اسرائیل در تورات ، فضیلت ماه رجب ، قبولم کن عمو جان ، علم الکتاب ، عِلْمُ الْکِتابِ ، علما شیعه و سرود انتظار ، علمدار ،
صفحات اختصاصی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ